0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI İDDAABİLİR ÖZEL ANALİZLER HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    22.10 23:00 Marcilio Dias
    • 1-1
    • Sao Luiz
    • 0-1
    23.10 00:00 Goianesia
    • 1-1
    • Real Noroeste
    • 1-0
    23.10 00:00 Rio Branco
    • 1-1
    • Bragantino
    • 0-0
    23.10 00:00 Platense
    • ERT.
    • Vida
    • -
    23.10 00:00 Cafetaleros de Chiapas 2
    • 3-1
    • Zitacuaro
    • 0-0
    23.10 05:30 Seattle Sounders
    • 1-1
    • Portland Timbe
    • 0-1
    23.10 21:30 Stuttgart
    • 1-1
    • FC Koln
    • 1-1
    23.10 19:30 Nurnberg
    • 1-1
    • Karlsruher
    • 1-0
    23.10 19:30 Regensburg
    • 3-0
    • Braunschweig
    • 1-0
    23.10 20:30 Drochtersen/Assel
    • 2-0
    • Luneburger Han
    • 1-0
    23.10 20:30 Jeddeloh
    • ERT.
    • Delmenhorst
    • -
    23.10 20:00 Altglienicke
    • ERT.
    • Hertha II
    • -
    23.10 20:00 Viktoria Berlin
    • 3-0
    • Babelsberg
    • 0-0
    23.10 21:00 Hagen/Uthlede
    • 2-2
    • Uphusen
    • 1-1
    23.10 20:45 RSV Meinerzhagen
    • ERT.
    • Ennepetal
    • -
    23.10 20:30 Engers
    • 0-2
    • Salmrohr
    • 0-1
    23.10 20:30 TSV 1880 Wasserburg
    • ERT.
    • Turkspor Augsb
    • -
    23.10 20:00 Bissingen
    • 3-1
    • Pforzheim
    • 2-1
    23.10 15:00 Koln U19
    • 5-0
    • Leverkusen U19
    • 1-0
    23.10 15:00 Altyn Asyr (Tkm)
    • İPT.
    • Istiqlol Dusha
    • -
    23.10 15:00 Chao Pak Kei (Mac)
    • İPT.
    • Taipei Tatung
    • -
    23.10 15:00 Khujand (Taj)
    • İPT.
    • Dordoi Bishkek
    • -
    23.10 15:00 Maziya (Mdv)
    • İPT.
    • Bashundara Kin
    • -
    23.10 15:00 TC Sports Club (Mdv)
    • İPT.
    • Chennai City (
    • -
    23.10 18:30 Al Qadisiya (Kuw)
    • İPT.
    • Dhofar (Oma)
    • -
    23.10 17:30 Rusya K
    • 1-0
    • Slovenya K
    • 0-0
    23.10 18:00 Polonya K
    • 3-0
    • Azerbaycan K
    • 1-0
    23.10 19:00 Kıbrıs K
    • 0-3
    • Portekiz K
    • 0-1
    23.10 19:00 Litvanya K
    • 0-4
    • Romanya K
    • 0-0
    23.10 19:00 Türkiye K
    • 0-0
    • Kosova K
    • 0-0
    23.10 19:00 Ukrayna K
    • 1-0
    • İrlanda K
    • 1-0
    23.10 20:30 Hollanda K
    • 7-0
    • Estonya K
    • 4-0
    23.10 21:00 Macaristan K
    • 1-2
    • Slovakya K
    • 0-0
    23.10 21:30 İskoçya K
    • 3-0
    • Arnavutluk K
    • 1-0
    23.10 22:00 Fransa K
    • 11-0
    • Kuzey Makedony
    • 5-0
    23.10 22:00 İspanya K
    • 4-0
    • Çek Cumhuriyet
    • 3-0
    23.10 16:00 İtalya U19 K
    • ERT.
    • Ukrayna U19 K
    • -
    23.10 16:00 Sırbistan U19 K
    • ERT.
    • Andorra U19 K
    • -
    23.10 12:45 Adelaide Olympic
    • 4-0
    • Para
    • 2-0
    23.10 12:45 Adelaide Raiders
    • 3-1
    • Blue Eagles
    • 2-0
    23.10 19:30 Austria II
    • 1-1
    • A. Lustenau
    • 0-0
    23.10 19:30 Dornbirn
    • 0-0
    • Horn
    • 0-0
    23.10 19:30 FC Juniors
    • 0-5
    • Kapfenberg
    • 0-2
    23.10 19:30 Grazer
    • 2-1
    • Amstetten
    • 1-1
    23.10 19:30 Innsbruck
    • 0-4
    • BW Linz
    • 0-2
    23.10 19:30 Lafnitz
    • 2-1
    • A. Klagenfurt
    • 0-1
    23.10 19:30 Vorwarts Steyr
    • 1-1
    • Rapid (Am)
    • 0-1
    23.10 21:25 Floridsdorfer AC
    • 1-3
    • Liefering
    • 0-1
    23.10 20:30 Traiskirchen
    • 3-1
    • Leobendorf
    • 2-1
    23.10 20:30 Wiener
    • 2-0
    • Neusiedl
    • 1-0
    23.10 16:00 AC Wolfsberger (Am)
    • 0-0
    • Gleisdorf
    • 0-0
    23.10 20:00 Bad Gleichenberg
    • 2-1
    • SV Spittal
    • 1-0
    23.10 20:00 Kalsdorf
    • 4-1
    • Wels
    • 3-1
    23.10 20:00 Union Gurten
    • 2-1
    • Sturm Graz (Am
    • 2-0
    23.10 20:00 Vocklamarkt
    • 0-2
    • Weindorf St. A
    • 0-0
    23.10 20:00 Weiz
    • 2-0
    • Allerheiligen
    • 0-0
    23.10 20:00 WSC Wels
    • 7-2
    • Stadl Paura
    • 3-1
    23.10 20:00 Kitzbuhel
    • 2-0
    • SV Worgl
    • 1-0
    23.10 20:00 Kufstein
    • 3-1
    • Tirol (Am)
    • 2-1
    23.10 20:00 Telfs
    • 1-1
    • Innsbruck (Am)
    • 0-1
    23.10 20:00 A. Salzburg
    • ERT.
    • Kuchl
    • -
    23.10 20:00 Saalfelden
    • ERT.
    • SAK 1914
    • -
    23.10 20:00 Wals-Grunau
    • ERT.
    • Johann
    • -
    23.10 17:15 Al-Jazira
    • 1-1
    • Al Dhafra
    • 1-0
    23.10 17:15 Khorfakkan
    • 0-1
    • Al Nasr
    • 0-0
    23.10 20:00 Ajman
    • 0-1
    • Ittihad Kalba
    • 0-0
    23.10 20:00 Al-Ahli Dubai
    • 1-1
    • Al-Ain
    • 0-0
    23.10 21:45 Kortrijk
    • 1-3
    • Anderlecht
    • 0-2
    23.10 21:00 Deinze
    • 2-2
    • Westerlo
    • 1-0
    23.10 13:30 BATE 2
    • 2-1
    • Vitebsk 2
    • 2-0
    23.10 14:00 Din. Minsk 2
    • 4-2
    • Belshina 2
    • 2-0
    23.10 15:30 FK Gorodeja 2
    • 0-2
    • Smolevichi 2
    • 0-0
    23.10 03:30 Vitoria
    • 1-1
    • Guarani
    • 1-0
    23.10 01:00 Villa Nova MG
    • 1-2
    • Brasiliense
    • 1-2
    23.10 02:30 Vitoria da Conquista
    • 3-3
    • Jacyoba
    • 2-3
    23.10 01:00 Flamengo U20
    • 0-1
    • Goias U20
    • 0-0
    23.10 21:00 Athletico-PR K
    • 5-1
    • Toledo K
    • 5-0
    23.10 20:00 Lok. Gorna
    • 0-0
    • Hebar
    • 0-0
    23.10 18:30 AS Police
    • 1-2
    • Sonabel Ouagad
    • 0-1
    23.10 20:45 Etoile Filante
    • 2-0
    • ASF Dioulasso
    • 1-0
    23.10 16:00 Rukinzo
    • ERT.
    • Bujumbura C.
    • -
    23.10 17:00 Vital O
    • 2-1
    • Kayanza
    • 2-1
    23.10 21:30 Lynx
    • ERT.
    • Manchester 62
    • -
    23.10 19:00 Bohemians 1905
    • ERT.
    • Teplice
    • -
    23.10 18:00 Hradec Kralove
    • ERT.
    • Usti n. L.
    • -
    23.10 19:00 Jihlava
    • ERT.
    • Blansko
    • -
    23.10 19:00 Pisek
    • ERT.
    • Povltavska FA
    • -
    23.10 20:00 Znojmo
    • ERT.
    • Velke Mezirici
    • -
    23.10 19:30 Chomutov
    • ERT.
    • Olympie Brezov
    • -
    23.10 19:30 Batov
    • ERT.
    • Napajedla
    • -
    23.10 10:30 Wuhan Zall
    • 1-1
    • Henan Jianye
    • 0-1
    23.10 14:35 Shanghai SIPG
    • 1-1
    • Shanghai Shenh
    • 0-0
    23.10 20:00 Lyngby
    • 0-3
    • Odense
    • 0-2
    23.10 20:00 Hellerup
    • 2-0
    • Bronshoj
    • 2-0
    23.10 20:00 Roskilde
    • 1-0
    • Skovshoved
    • 0-0
    23.10 03:00 Ind. Juniors
    • 0-0
    • Santo Domingo
    • 0-0
    23.10 11:30 Persita
    • ERT.
    • Pusamania Born
    • -
    23.10 11:30 PSS Sleman
    • ERT.
    • Persebaya
    • -
    23.10 14:15 Madura United
    • ERT.
    • Persib
    • -
    23.10 16:30 Barito Putera
    • ERT.
    • PSIS Semarang
    • -
    23.10 14:30 Sevan
    • 1-3
    • West Armenia
    • 0-0
    23.10 22:00 Rennes
    • 1-2
    • Angers
    • 1-1
    23.10 19:00 Quevilly Rouen
    • ERT.
    • Stade Briochin
    • -
    23.10 21:00 Annecy
    • ERT.
    • Sporting Club
    • -
    23.10 21:00 Bastia
    • 1-1
    • Orleans
    • 1-1
    23.10 21:00 Boulogne
    • 2-2
    • Creteil
    • 2-0
    23.10 21:00 Bourg en Bresse
    • 1-1
    • Concarneau
    • 0-1
    23.10 21:00 Cholet
    • ERT.
    • Bastia-Borgo
    • -
    23.10 21:00 Red Star
    • ERT.
    • Avranches
    • -
    23.10 21:00 Villefranche
    • ERT.
    • Sete
    • -
    23.10 20:00 Sedan
    • ERT.
    • Epinal
    • -
    23.10 21:00 Bergerac
    • 1-1
    • Canet Roussill
    • 0-1
    23.10 21:45 Connah's Q.
    • ERT.
    • Newtown
    • -
    23.10 03:30 Boca Juniors (Arg)
    • 3-0
    • Caracas (Ven)
    • 3-0
    23.10 03:30 Gremio (Bra)
    • 1-1
    • America De Cal
    • 0-0
    23.10 03:30 Libertad (Par)
    • 2-4
    • Ind. Medellin
    • 1-1
    23.10 03:30 U. Catolica (Chi)
    • 2-1
    • Internacional
    • 1-1
    23.10 18:00 Paphos
    • 3-0
    • Karmiotissa
    • 2-0
    23.10 18:00 Digenis
    • 0-2
    • Ayia Napa
    • 0-2
    23.10 13:00 Suwon
    • 1-2
    • Seongnam
    • 1-1
    23.10 19:00 Din. Tbilisi
    • 3-1
    • Saburtalo Tbil
    • 3-0
    23.10 19:00 Varazdin
    • 1-2
    • Slaven Belupo
    • 0-1
    23.10 16:00 Sesvete
    • 5-4
    • Orijent
    • 4-2
    23.10 19:45 FC Volendam
    • 7-1
    • Dordrecht
    • 4-0
    23.10 19:45 Jong Utrecht
    • ERT.
    • FC Oss
    • -
    23.10 19:45 Maastricht
    • 1-5
    • Jong Ajax
    • 1-1
    23.10 19:45 Nijmegen
    • 2-1
    • G.A. Eagles
    • 1-0
    23.10 19:45 Telstar
    • 2-0
    • Helmond
    • 0-0
    23.10 22:00 Almere
    • 2-0
    • Breda
    • 1-0
    23.10 22:00 Cambuur
    • 3-0
    • Roda
    • 2-0
    23.10 22:00 Den Bosch
    • 0-1
    • Excelsior
    • 0-0
    23.10 22:00 Eindhoven
    • 3-0
    • Jong AZ
    • 0-0
    23.10 22:00 Graafschap
    • 2-1
    • Jong PSV
    • 1-1
    23.10 21:00 GOES
    • ERT.
    • Hoek
    • -
    23.10 22:00 Aston Villa
    • 0-3
    • Leeds
    • 0-0
    23.10 21:45 Nottingham
    • 1-1
    • Derby
    • 0-1
    23.10 15:00 Watford U23
    • 0-3
    • Coventry U23
    • 0-2
    23.10 15:00 Derby U23
    • 3-1
    • Southampton U2
    • 1-1
    23.10 16:00 Middlesbrough U23
    • 3-0
    • Burnley U23
    • 0-0
    23.10 16:00 West Brom U23
    • 1-0
    • Newcastle U23
    • 0-0
    23.10 16:00 West Ham U23
    • 0-0
    • Blackburn U23
    • 0-0
    23.10 21:00 Brighton U23
    • 0-4
    • Leicester U23
    • 0-2
    23.10 21:00 Manchester Utd U23
    • 2-1
    • Everton U23
    • 0-0
    23.10 14:15 Chelsea U18
    • 4-3
    • Norwich U18
    • 1-2
    23.10 21:45 Cork City
    • İPT.
    • Derry City
    • -
    23.10 21:45 Derry City
    • 2-0
    • Shelbourne
    • 1-0
    23.10 21:45 Dundalk
    • İPT.
    • Sligo Rovers
    • -
    23.10 21:45 Finn Harps
    • İPT.
    • Waterford
    • -
    23.10 21:45 Shelbourne
    • İPT.
    • Shamrock Rover
    • -
    23.10 21:45 St. Patricks
    • İPT.
    • Bohemians
    • -
    23.10 21:45 Arbroath
    • 0-1
    • Hearts
    • 0-0
    23.10 22:00 Elche
    • 2-1
    • Valencia
    • 2-0
    23.10 23:00 Union Guimar
    • 1-0
    • Santa Ursula
    • 1-0
    23.10 23:00 Villa Santa Brigida
    • 3-0
    • Arucas
    • 1-0
    23.10 14:00 Ironi Tiberias
    • ERT.
    • H. Herzliya
    • -
    23.10 14:00 Maccabi Tamra
    • ERT.
    • M. Tzur Shalom
    • -
    23.10 19:00 IF Brommapojkarna K
    • 1-2
    • Kalmar K
    • 0-1
    23.10 21:00 Kriens
    • 1-2
    • Thun
    • 0-1
    23.10 21:45 Sassuolo
    • 3-3
    • Torino
    • 0-1
    23.10 22:00 Empoli
    • 3-1
    • Pisa
    • 1-1
    23.10 17:00 Akademiya Ontustik
    • ERT.
    • Arys
    • -
    23.10 17:00 Altai Semey
    • ERT.
    • Kairat Academy
    • -
    23.10 17:00 Atyrau
    • ERT.
    • Aktobe
    • -
    23.10 17:00 Ekibastuz
    • ERT.
    • Zhetysu 2
    • -
    23.10 17:00 FK Akzhayik
    • ERT.
    • Baykonur Kyzyl
    • -
    23.10 17:00 Sdyushor
    • ERT.
    • FK Kyran
    • -
    23.10 17:00 Shakhtar Bulat
    • ERT.
    • Maqtaaral
    • -
    23.10 02:00 Aguilas
    • 2-0
    • Leones
    • 1-0
    23.10 02:00 Bucaramanga
    • 2-0
    • Petrolera
    • 1-0
    23.10 04:00 Patriotas
    • 1-3
    • Santa Fe
    • 0-2
    23.10 23:00 Bucaramanga K
    • 0-2
    • Ind. Medellin
    • 0-0
    23.10 21:45 Crusaders
    • 1-0
    • Cliftonville
    • 0-0
    23.10 01:00 Alajuelense (Cos)
    • ERT.
    • Cibao (Dom)
    • -
    23.10 03:15 Municipal Limeno (Sal)
    • 1-2
    • Forge (Can)
    • 1-1
    23.10 05:30 Motagua (Hon)
    • 2-2
    • Comunicaciones
    • 0-1
    23.10 19:00 Siauliai FA
    • 4-1
    • Vilniaus Vytis
    • 3-0
    23.10 15:30 Shabab El Bourj SC
    • 0-0
    • Al Ghazieh
    • -
    23.10 16:00 Policia
    • 4-4
    • Casa de Portug
    • 1-2
    23.10 03:00 Alebrijes Oaxaca
    • 1-2
    • Celaya
    • 1-1
    23.10 05:05 Venados
    • 2-2
    • Correcaminos
    • 2-1
    23.10 20:00 Medine
    • 1-0
    • Tevragh-Zeina
    • 0-0
    23.10 22:40 Nouadhibou
    • 1-0
    • ASAC Concorde
    • 0-0
    23.10 15:00 Al Nahda
    • 0-1
    • Fanja SC
    • -
    23.10 15:00 Al-Rustaq
    • 2-0
    • Al Nasr
    • 1-0
    23.10 15:00 Al Suwaiq
    • 0-1
    • Al Orouba
    • -
    23.10 15:00 Bahla
    • 7-0
    • Mirbat
    • 5-0
    23.10 15:00 Dhofar
    • 4-0
    • Muscat
    • 3-0
    23.10 15:00 Oman Club
    • 0-1
    • Seeb
    • 0-0
    23.10 15:00 Sohar
    • 0-0
    • Saham
    • -
    23.10 14:00 Metallurg Bekabad
    • 0-0
    • Buxoro
    • 0-0
    23.10 16:00 Qizilqum
    • 1-1
    • Lok. Tashkent
    • 1-0
    23.10 02:00 Tauro
    • 1-1
    • Arabe Unido
    • 0-0
    23.10 19:00 Cusco
    • 3-1
    • Melgar
    • 2-1
    23.10 19:00 Piast
    • 2-2
    • Plock
    • 0-0
    23.10 21:30 Zaglebie
    • 1-1
    • Lechia
    • 1-0
    23.10 18:40 Tychy
    • 3-1
    • GKS Jastrzebie
    • 2-0
    23.10 18:40 Widzew Lodz
    • ERT.
    • Belchatow
    • -
    23.10 20:05 R. Rzeszow
    • ERT.
    • Sandecja
    • -
    23.10 20:30 Penafiel
    • 2-2
    • Arouca
    • 1-1
    23.10 22:15 Agueda
    • 1-0
    • Sp. Espinho
    • 1-0
    23.10 16:45 Estoril U23
    • 2-0
    • Benfica U23
    • 1-0
    23.10 18:00 Gaz Metan
    • 1-2
    • Botosani
    • 0-1
    23.10 21:00 U Craiova
    • 0-1
    • Academica Clin
    • 0-0
    23.10 13:00 FK Strogino Moscow
    • 3-2
    • Saratov
    • 2-2
    23.10 14:00 Akhmat Grozny U19
    • 0-0
    • Sp. Moscow U19
    • 0-0
    23.10 15:30 Krasnodar U19
    • 5-1
    • Tambov U19
    • 2-1
    23.10 19:30 MSK Senec
    • ERT.
    • Bernolakovo
    • -
    23.10 17:40 Al Qadisiya
    • 2-1
    • Damac
    • 0-0
    23.10 18:05 Al-Raed
    • 2-2
    • Al Shabab
    • 1-1
    23.10 19:55 Al-Faysaly
    • 2-1
    • Al Batin
    • 1-0
    23.10 20:00 Kasımpaşa
    • 0-0
    • Göztepe
    • 0-0
    23.10 12:00 Obolon 2
    • 0-3
    • Dunaivtsi
    • 0-1
    23.10 14:00 Karpaty
    • 0-4
    • Volyn Lutsk 2
    • 0-2
    23.10 15:00 Dnipro Cherkasy
    • 2-2
    • Tavriya
    • 1-2
    23.10 15:00 Metal Kharkiv
    • 0-0
    • Nova Kakhovka
    • 0-0
    23.10 15:30 Karpaty Halych
    • 3-1
    • Bukovyna
    • 2-1
    23.10 11:00 Olimpik Donetsk U21
    • 2-2
    • Desna U21
    • 1-2
    23.10 12:00 Lviv U21
    • 1-2
    • Dnipro-1 U21
    • 0-2
    23.10 12:00 Vorskla U21
    • 1-0
    • Shakhtar U21
    • 0-0
    23.10 13:00 Din. Kiev U21
    • 4-2
    • Oleksandriya U
    • 3-1
    23.10 20:15 Liverpool M.
    • 3-2
    • Cerro CA
    • 1-1
    23.10 22:30 River Plate
    • 4-0
    • Danubio
    • 3-0
    23.10 01:00 Atenas
    • 3-0
    • Albion
    • 1-0
    Kuponum|Toplam Oran 0,00

    Kuponunuz Boş

    Misli
    • 3,00 TL

      Kupon bedeli :
    • 0,00

      Toplam Oran :
    • 0,00 TL

      Kazanç :
    Kuponu Sil Kuponu Kaydet