0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI İDDAABİLİR ÖZEL ANALİZLER HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    12.04 23:10 Los Andes
    • 1-0
    • Villa San Carl
    • 1-0
    12.04 23:00 Uniao Rondonopolis
    • 1-0
    • Sinop
    • 1-0
    12.04 23:30 Melgar
    • 0-0
    • Ayacucho
    • 0-0
    13.04 00:15 Curico Unido
    • 1-1
    • Antofagasta
    • 1-1
    13.04 00:00 U. De Concepcion
    • 3-3
    • S. Morning
    • 1-0
    13.04 20:00 Elversberg
    • 4-1
    • Stadtallendorf
    • 1-1
    13.04 19:00 Primeiro de Agosto
    • 4-0
    • Caala
    • 3-0
    13.04 01:00 Huracan
    • 3-0
    • Sarmiento Juni
    • 1-0
    13.04 01:00 Lanus
    • 1-3
    • Newells Old Bo
    • 1-1
    13.04 03:15 Atl. Tucuman
    • 2-0
    • Velez Sarsfiel
    • 1-0
    13.04 03:10 Almirante Brown
    • 1-0
    • Nueva Chicago
    • 1-0
    13.04 21:30 Argentino de Merlo
    • 1-3
    • Club Lujan
    • 1-1
    13.04 21:30 Central Cordoba
    • 0-0
    • San Martin Bur
    • 0-0
    13.04 21:30 Dock Sud
    • 0-1
    • Atlas
    • 0-1
    13.04 21:30 Excursionistas
    • 2-2
    • Sportivo Itali
    • 2-2
    13.04 21:30 Leandro N. Alem
    • 1-0
    • Deportivo Espa
    • 0-0
    13.04 11:00 Çin K
    • 1-2
    • Güney Kore K
    • 0-2
    13.04 22:00 Chelsea
    • 0-1
    • FC Porto
    • 0-0
    13.04 22:00 PSG
    • 0-1
    • Bayern
    • 0-1
    13.04 17:00 Rusya K
    • 0-0
    • Portekiz K
    • 0-0
    13.04 21:00 İsviçre K
    • 1-1
    • Çek Cumhuriyet
    • 0-0
    13.04 21:45 Kuzey İrlanda K
    • 2-0
    • Ukrayna K
    • 0-0
    13.04 12:05 Newcastle Jets
    • 1-1
    • Perth Glory
    • 0-0
    13.04 13:30 Centenary Stormers
    • 2-1
    • The Gap
    • 1-1
    13.04 19:10 Amstetten
    • 1-6
    • A. Klagenfurt
    • 1-1
    13.04 19:30 Floridsdorfer AC
    • 0-1
    • Vorwarts Steyr
    • 0-0
    13.04 19:30 Horn
    • 2-3
    • Innsbruck
    • 1-3
    13.04 19:30 Kapfenberg
    • 1-0
    • Lafnitz
    • 0-0
    13.04 21:25 Dornbirn
    • 2-0
    • A. Lustenau
    • 0-0
    13.04 01:00 Criciuma
    • 2-0
    • Metropolitano
    • 0-0
    13.04 22:00 Gremio Anapolis
    • 2-0
    • Itumbiara
    • 1-0
    13.04 02:00 Sao Paulo
    • 1-0
    • Bragantino
    • 0-0
    13.04 22:00 Tres Lagoas
    • 2-4
    • Chapadao
    • 1-3
    13.04 22:45 Paysandu
    • 1-2
    • CRB
    • 1-1
    13.04 16:00 Svoge
    • 1-1
    • Hebar
    • 0-1
    13.04 18:30 Slavia Sofia
    • 0-1
    • Arda
    • 0-1
    13.04 19:30 Europa FC
    • 3-0
    • St Josephs
    • 3-0
    13.04 21:45 Manchester 62
    • 1-1
    • College 1975 F
    • 1-1
    13.04 15:30 Pardubice
    • 3-1
    • Slovacko
    • 2-1
    13.04 15:00 Kuzey Makedonya U19
    • 2-0
    • Karadağ U19
    • 0-0
    13.04 13:30 North Star (Aus)
    • 7-1
    • Virginia Unite
    • 4-0
    13.04 18:00 HJK (Fin)
    • 4-0
    • Oulu (Fin)
    • 3-0
    13.04 19:00 Chile K
    • 0-0
    • Kamerun K
    • 0-0
    13.04 12:30 Slovenya K
    • 5-0
    • Slovakya K
    • 3-0
    13.04 15:00 Macaristan K
    • 0-0
    • Bosna Hersek K
    • 0-0
    13.04 16:00 Güney Afrika K
    • 2-0
    • Botswana K
    • 0-0
    13.04 17:00 Almanya K
    • 3-1
    • Norveç K
    • 2-1
    13.04 17:00 İtalya K
    • 1-1
    • İzlanda K
    • 1-1
    13.04 19:30 Hollanda K
    • 5-0
    • Avustralya K
    • 3-0
    13.04 19:30 Polonya K
    • 2-4
    • İsveç K
    • 1-2
    13.04 20:00 İspanya K
    • 3-0
    • Meksika K
    • 0-0
    13.04 21:15 İngiltere K
    • 0-2
    • Kanada K
    • 0-1
    13.04 21:15 Wales K
    • 1-1
    • Danimarka K
    • 0-1
    13.04 23:00 Ekvador K
    • 0-4
    • Kolombiya K
    • 0-1
    13.04 01:00 Barcelona SC
    • 3-0
    • Aucas
    • -
    13.04 14:00 Lori
    • İPT.
    • Ararat-Armenia
    • -
    13.04 11:00 Alashkert 2
    • İPT.
    • Ararat 2
    • -
    13.04 16:00 Fasil Ketema
    • 0-0
    • Bahir Dar Kene
    • 0-0
    13.04 19:00 Adama City
    • 1-1
    • Hadiya Hossana
    • 0-0
    13.04 17:00 Klaksvik 2
    • 2-2
    • Runavik 2
    • 1-1
    13.04 19:00 Argir
    • 2-1
    • HB Torshavn 2
    • 0-0
    13.04 21:00 Streymur 2
    • 2-0
    • B36 Torshavn 2
    • 2-0
    13.04 21:30 Vikingur 2
    • 1-2
    • Skala Itrottar
    • 0-1
    13.04 21:00 Boulogne
    • 3-0
    • Sete
    • 1-0
    13.04 21:45 Barry
    • 0-6
    • TNS
    • 0-3
    13.04 21:45 Caernarfon
    • 1-6
    • Connah's Q.
    • 1-2
    13.04 21:45 Penybont
    • 2-3
    • Bala Town
    • 0-1
    13.04 21:45 Cardiff Metropolitan
    • 2-2
    • Newtown
    • 1-2
    13.04 21:45 Flint
    • 5-0
    • Druids
    • 2-0
    13.04 21:45 Haverfordwest
    • 1-0
    • Aberystwyth
    • 0-0
    13.04 19:00 Wakriya
    • 1-3
    • Satellite
    • -
    13.04 16:00 Pretoria Callies
    • 0-2
    • Cape Umoya Uni
    • 0-2
    13.04 16:00 Pretoria U.
    • 0-0
    • JDR Stars
    • 0-0
    13.04 16:00 Richards Bay
    • 1-2
    • Free State Sta
    • 0-2
    13.04 16:00 Royal AM
    • 2-1
    • Polokwane
    • 1-1
    13.04 19:00 Karmiotissa
    • 2-4
    • Achnas
    • 1-1
    13.04 13:00 Zugdidi
    • 2-1
    • Merani Tbilisi
    • 1-0
    13.04 14:00 Shevardeni Tbilisi
    • 1-1
    • Gagra
    • 0-0
    13.04 18:30 Krk
    • 4-2
    • Buje
    • 3-0
    13.04 16:00 Alsinaat Alkahrabaiya
    • 0-1
    • Al Zawraa
    • 0-0
    13.04 19:30 Huddersfield
    • 1-2
    • Bournemouth
    • 0-2
    13.04 20:00 Sheffield Wed
    • 0-2
    • Swansea
    • 0-1
    13.04 21:00 Rotherham
    • 3-1
    • QPR
    • 0-0
    13.04 20:00 Crewe
    • 0-0
    • Portsmouth
    • 0-0
    13.04 20:00 Wigan
    • 2-1
    • Sunderland
    • 1-1
    13.04 20:30 Wimbledon
    • 3-0
    • Ipswich
    • 2-0
    13.04 21:00 Blackpool
    • 0-0
    • Accrington
    • 0-0
    13.04 21:00 Doncaster
    • 0-3
    • Burton
    • 0-0
    13.04 21:00 Lincoln
    • 4-0
    • Milton Keynes
    • 0-0
    13.04 21:00 Oxford Utd
    • 4-1
    • Shrewsbury
    • 2-0
    13.04 21:00 Rochdale
    • 2-1
    • Swindon
    • 1-0
    13.04 20:30 Morecambe
    • 4-1
    • Scunthorpe
    • 2-0
    13.04 21:00 Barrow
    • 2-1
    • Exeter
    • 1-0
    13.04 21:00 Bradford City
    • 0-2
    • Crawley
    • 0-1
    13.04 21:00 Harrogate
    • 2-2
    • Leyton Orient
    • 0-0
    13.04 21:00 Newport
    • 0-0
    • Carlisle
    • 0-0
    13.04 21:00 Salford
    • 0-1
    • Bolton
    • 0-1
    13.04 21:00 Walsall
    • 1-0
    • Tranmere
    • 0-0
    13.04 21:00 Dagenham & Red.
    • 2-0
    • Eastleigh
    • 1-0
    13.04 21:00 Halifax
    • 0-4
    • Wrexham
    • 0-4
    13.04 21:00 Solihull Moors
    • 2-1
    • Notts County
    • 0-1
    13.04 21:00 Stockport
    • 4-0
    • King’s Lynn
    • 1-0
    13.04 21:00 Sutton
    • 0-1
    • Torquay
    • 0-0
    13.04 21:45 Chesterfield
    • 0-0
    • Boreham Wood
    • 0-0
    13.04 21:45 Weymouth
    • 0-3
    • Aldershot
    • 0-1
    13.04 21:45 Woking
    • 3-4
    • Bromley
    • 2-1
    13.04 21:45 Yeovil
    • ERT.
    • Maidenhead
    • -
    13.04 21:45 Dulwich Hamlet
    • İPT.
    • Dorking
    • -
    13.04 15:00 Bristol City U23
    • 1-1
    • Nottingham U23
    • 1-1
    13.04 15:00 Cardiff U23
    • 0-2
    • Sheffield Utd
    • 0-0
    13.04 15:00 Ipswich U23
    • 0-1
    • Barnsley U23
    • 0-0
    13.04 15:00 QPR U23
    • 1-4
    • Coventry U23
    • 1-0
    13.04 15:00 Swansea U23
    • 1-1
    • Crewe U23
    • 0-1
    13.04 16:00 Millwall U23
    • 2-3
    • Birmingham U23
    • 0-2
    13.04 21:00 Tottenham U18
    • 0-5
    • West Brom U18
    • 0-1
    13.04 15:15 Baderan Tehran
    • 2-0
    • Arman Gohar
    • 2-0
    13.04 15:15 Chooka Talesh
    • 1-3
    • Esteghlal Khuz
    • 0-1
    13.04 15:15 Khooshe Talaee
    • 0-1
    • Shahin Bushehr
    • 0-1
    13.04 15:15 Malavan
    • 1-0
    • Rayka Babol
    • 1-0
    13.04 15:15 Mes Kerman
    • 2-0
    • Astara
    • 2-0
    13.04 15:15 Navad Urmia
    • 0-1
    • Fajr Sepasi
    • 0-0
    13.04 15:15 Qashqai Shiraz
    • 0-0
    • Havadar SC
    • 0-0
    13.04 15:30 Esteghlal Molasani
    • 0-1
    • Kheybar Khorra
    • 0-1
    13.04 15:30 Pars Janoobi Jam
    • 3-1
    • Gol Reyhan Alb
    • 2-0
    13.04 21:45 Derry City
    • 0-2
    • Shamrock Rover
    • 0-2
    13.04 20:00 Dunfermline
    • 0-0
    • Dundee FC
    • 0-0
    13.04 21:00 Queen of South
    • 0-1
    • Raith
    • 0-1
    13.04 21:00 Airdrieonians
    • 3-1
    • Forfar
    • 1-1
    13.04 21:00 Partick Thistle
    • 2-0
    • Clyde
    • 0-0
    13.04 21:00 Albion Rovers
    • 0-0
    • Cowdenbeath
    • 0-0
    13.04 21:00 Edinburgh City
    • 2-1
    • Brechin
    • 1-1
    13.04 21:00 Queen's Park
    • 1-0
    • Annan
    • 1-0
    13.04 21:00 Stenhousemuir
    • 2-0
    • Elgin
    • 0-0
    13.04 21:00 Stirling
    • 0-1
    • Stranraer
    • 0-0
    13.04 21:00 Vera
    • 1-1
    • Atl. Victoria
    • 0-0
    13.04 20:00 Sundsvall
    • 2-2
    • Helsingborg
    • 1-1
    13.04 18:00 Lugano
    • 1-1
    • Luzern
    • 1-0
    13.04 17:00 Cremonese
    • 2-2
    • Empoli
    • 1-1
    13.04 16:30 Chievo U19
    • 3-1
    • Reggiana U19
    • 3-1
    13.04 11:00 Kyzylzhar
    • 1-2
    • Aktobe
    • 0-0
    13.04 13:00 Shakhtar K.
    • 1-2
    • FK Akzhayik
    • 1-1
    13.04 04:00 Tolima
    • 0-0
    • Bucaramanga
    • 0-0
    13.04 18:00 Kondzo
    • ERT.
    • Nico-Nicoye
    • -
    13.04 17:30 Mazembe
    • ERT.
    • Don Bosco
    • -
    13.04 22:00 Al Arabi
    • 1-0
    • Al Kuwait
    • 0-0
    13.04 22:00 Al Naser
    • 1-1
    • Al Shabab
    • 0-1
    13.04 21:45 Glentoran
    • 2-2
    • Coleraine
    • 1-1
    13.04 21:45 Portadown
    • 1-0
    • Dungannon
    • 0-0
    13.04 21:45 Warrenpoint
    • 0-0
    • C. Rangers
    • 0-0
    13.04 17:00 FK Panevezys
    • 2-2
    • Hegelmann Lita
    • 2-2
    13.04 19:00 Banga
    • 2-0
    • Dainava Alytus
    • 1-0
    13.04 05:00 Pachuca
    • 1-3
    • Puebla
    • 0-1
    13.04 02:00 Guarani
    • 2-0
    • River Plate
    • 1-0
    13.04 02:00 Dep. Capiata
    • 0-3
    • Independiente
    • 0-1
    13.04 21:15 Cusco
    • 2-2
    • Sport Boys
    • 0-2
    13.04 18:00 S. Wola
    • 5-0
    • Hetman Zamosc
    • 2-0
    13.04 13:00 Braga U23
    • 3-2
    • Maritimo U23
    • 2-1
    13.04 19:30 Famalicao U23
    • 2-1
    • Belenenses U23
    • 2-0
    13.04 16:30 Csikszereda M. Ciuc
    • 1-2
    • U Craiova 1948
    • 0-1
    13.04 19:00 Astra
    • 1-0
    • Din. Bucuresti
    • 1-0
    13.04 13:00 Samara 2
    • 0-2
    • Dynamo Barnaul
    • 0-1
    13.04 21:45 Fiorentino
    • 0-4
    • La Fiorita
    • 0-3
    13.04 21:45 Juvenes/Dogana
    • 1-6
    • Folgore
    • 0-4
    13.04 21:45 Murata
    • 0-0
    • Faetano
    • 0-0
    13.04 21:45 San Giovanni
    • 0-0
    • Libertas
    • 0-0
    13.04 14:30 FC Kosice
    • 3-0
    • Trencin
    • 1-0
    13.04 16:30 Z. Moravce-Vrable
    • 0-2
    • Zilina
    • 0-1
    13.04 18:15 O. Ljubljana
    • 1-1
    • Bravo
    • 1-1
    13.04 21:30 Al Khaleej
    • 0-5
    • Al Feiha
    • 0-0
    13.04 21:30 Al-Sahel
    • 4-1
    • Hajer
    • 3-1
    13.04 21:35 Al Adalh
    • 1-1
    • Ohod
    • 1-0
    13.04 21:45 Al-Kawkab
    • 2-2
    • Al-Nahda
    • 2-1
    13.04 22:10 Jeddah
    • 2-2
    • Najran
    • 2-1
    13.04 16:00 Biashara Mara United
    • 0-1
    • Coastal Union
    • 0-0
    13.04 13:30 Tuzlaspor
    • 5-2
    • Eskişehirspor
    • 1-2
    13.04 19:00 Altınordu
    • 0-1
    • Adana Demirspo
    • 0-1
    13.04 19:00 Giresunspor
    • 2-1
    • Keçiörengücü
    • 1-1
    13.04 16:00 BUL
    • 1-1
    • Kyetume
    • 0-0
    13.04 16:00 Mbarara City
    • 2-1
    • Myda
    • 1-1
    13.04 16:00 Onduparaka FC
    • 2-1
    • Airtel Kitara
    • 1-1
    13.04 16:00 URA SC
    • 2-0
    • Kampala City
    • 0-0
    13.04 16:00 Vipers
    • 4-0
    • Busoga
    • 1-0
    13.04 13:00 Dunaivtsi
    • 3-0
    • Rubikon Kyiv
    • 3-0
    13.04 16:00 Real Pharma
    • 0-0
    • Dnipro Cherkas
    • 0-0
    13.04 16:00 Etiyopya K
    • 3-0
    • South Sudan K
    • 1-0
    13.04 17:00 Kids Tampa Brasov
    • 0-3
    • Odorheiu
    • 0-1
    13.04 19:00 Michigan Stars (Usa)
    • 1-1
    • San Diego 1904
    • 0-0
    Kuponum|Toplam Oran 0,00

    Kuponunuz Boş

    Misli
    • 3,00 TL

      Kupon bedeli :
    • 0,00

      Toplam Oran :
    • 0,00 TL

      Kazanç :
    Kuponu Sil Kuponu Kaydet